warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Owcza skóra parzona, a wełna gotowana - czyli, owca skóra wełnie nie taki sam Kawałek 1

Szukasz doskonałego tkaniny - mięciutkiego, cieplutkiego a także bardzo miłego w dotknięciu? Zwróć uwagę na wełnę! W części pierwszej artykułu poznamy bliżej wełnę parzoną

Wdrażanie systemu HACCP - a więc, wszyściutko co jesteśmy zmuszeni wiedzieć o wspomnianym systemie

wdrażanie systemu haccp
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Czym bywa skrócenie HACCP oraz w jakim sektorze gospodarki powinniśmy go zamieścić? Jakie bywają jego zasady a także etapy? To wszyściutko nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszym dzisiejszym felietonie, jedynie dobrze go przeczytaj!

Lamówka, kontra tasiemka nośna - czyli, zastosowanie do ozdabiania, przeciwko zastosowanie wytrzymałościowe

szkolenie
Autor: Lifescience Resources Hawaii
Źródło: http://www.flickr.com
Czym dokładnie bywa lamówka oraz jakie istnieją jej alternatywy? A taśma nośna? Do czego się przydaje i czym konkretnie się wyszczególnia? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!

Funkcjonalne elementy wykończeniowe dopasowane do domu

okna dzierżoniów
Autor: Team Massachusetts 4D Home
Źródło: http://www.flickr.com
W trosce o idealną prezencję konkretnej nieruchomości warto zagwarantować jej jak najlepsze elementy wykończeniowe w formie okien i drzwi. Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że współcześnie możemy liczyć na całkiem sporo niezwykłych rozwiązań, obok których nie należy przechodzić obojętnie.

Słup betonowy na działce, a rura usadowiona pod przejazdem drogowym - a więc, co musisz wiedzieć, gdy zakupujesz działkę

Kruszywo
Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
Zakupiłeś działkę, i zauważyłeś, iż stoi na niej słup (albo słupki) z betonu przewodzący prąd? A być może pragniesz zrobić połączenie między działką, a drogą, ale nie wiesz, w jaki sposób się za to zabrać? W naszym tekściku opowiemy Tobie, co uczynić w tych konkretnych przypadkach!


Być może wszystkim osobnikowi, która to jakiejś rzecz się dorobiła, marzy w skrytości ducha o działce.

Nowoczesne pomysły dla rolników

Prezent
Autor: mpclemens
Źródło: http://www.flickr.com
Na przestrzeni ostatnich lat możemy zauważyć znaczny wzrost nowoczesnych rozwiązań w praktycznie każdej domenie nauki zarówno w przemyśle jak również w informatyce. Postęp naukowy nie ominęły także rolnictwa.

Spedycyjne silosy oraz ich wykorzystanie w rynku rolnym

silosy
Autor: John Walker
Źródło: http://www.flickr.com
W kwestii rynku nowoczesnej techniki paszowej albo magazynowej dobrze jest pomyśleć o najnowszej technologii, która jest pozwoleniem na efektywną pracę oraz zastosowanie maszyn zgodnych z XXI wiekiem. Dzięki nim, praca jest znacznie prostsza oraz pozwala na uzyskiwanie widocznych efektów zarówno w kategorii załadunku, jak i zasuszania zboża.

Jak przechować jedzenie przez długi okres? Prowadzisz własną restaurację? Zobacz, jak nie marnować żywności!

Jeżeli prowadzisz własną restaurację, oczywiście wiesz doskonale, jak dużo jedzenia zmarnuje się na co dzień. Nawet jeśli wydaje Ci się, że wszystkie porcje poszczególnych potraw masz dokładnie wyliczone, jednakże gastronomia jest tak bardzo nieprzewidywalnym biznesem, że niemalże każdego dnia właściwie wszystko może wywrócić się do góry nogami. Jak sobie z tym radzić?

Konserwacja - proces niezbędny podczas eksploatacji wszelakich maszyn

maszyny w hali przemysłowej
Autor: Jan Bommes
Źródło: http://www.flickr.com
Przemysł nie istniałby, jeżeli nie byłoby wszelkich urządzeń, tak nazywanego ciężkiego sprzętu. To właśnie wymyślenie nowoczesnych taśm produkcyjnych i tak dalej sprawiło, iż w ogóle można mówić o przemyśle.

Profesjonalne przyrządy wymagane przy badaniach naukowych

laboratorium
Autor: Army Medicine
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie prace robione w laboratoriach powinny być wykonywane z ogromną precyzją. Taki wymóg precyzji dotyczy już całego otoczenia, w jakim wykonywane są badania, a także posiadania w jaki sposób najlepszych urządzeń i sprzętów i fachowości ludzi pracujących w takich laboratoriach.