warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Firmy, które zajmują się fotowoltaiką – z jakiego względu ich oferty mają obecnie istotne znaczenie

Mercedes
Autor: Alang7™
Źródło: http://www.flickr.com
Czym się wyróżniają oraz kto może je zastosować?


Energia słoneczna ma dla człowieka istotne znaczenie. Nie tylko pobudza nas do działania, powoduje, że mamy świetny humor, ale poza tym pozwala nam produkować energię elektryczną przyjazną dla środowiska.

Wiosna dla wielu z nas jest okresem, w których łączy się z sprzątaniem

filmowanie z powietrza
Autor: Ha1000
Źródło: http://www.flickr.com
Nie inaczej rzecz ma się z dokumentami. Wśród niepotrzebnych dokumentów są także druki z informacjami o konkretnych danych odnoszących się do transakcji bankowych, raporty księgowe ale i dokumenty zawierające odręczne podpisy.

Czy tradycyjne plakaty odeszły w zapomnienie? – współczesna forma klasycznej reklamy

Przy pomocy systemu Gekko uzyskamy ciekawy efekt dekoracyjny w przestrzeni biurowej
Autor: RuckZuck
Źródło: RuckZuck
We wcześniejszych czasach jedyną poprawną formą reklamy był plakat. Były one rozmieszczane po całej okolicy i przyciągały spojrzenia przechodniów, zapewniając popularność reklamowanej marki czy usługi.

Najlepsze metody na promowanie firmy w internecie?

e-marketing
Autor: flickr.com
W aktualnej rzeczywistości żadna firma nie powinna startować ze swą działalnością bez założenia portalu internetowego, na którym przedstawi swoje usługi i da szansę poznać się klientom. Bez strony www praktycznie nie istniejemy, jako że dzisiejsi konsumenci pierwsze co robią, to sprawdzenie firmy w internecie.