warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dawanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich przypadkach można ich jeszcze zaskoczyć?

ulotki i wizytówki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy prowadzisz własną firmę, wtedy na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak nader istotne jest utrzymywanie poprawnych relacji z klientami. Jeśli chcesz spowodować, że będą myśleli o Tobie miło, wtedy powinieneś przykładowo wręczać im od czasu do czasu nieduże prezenty. Jeżeli uważasz, że gadżety reklamowe są już niemodne, wówczas mamy dla Ciebie inne rozwiązanie – powinieneś zwrócić wielką uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie fajnie zaskoczyć niemalże każdego kontrahenta.

Oglądasz seriale z lektorem czy bez? Zobacz, jakie są wady i zalety obu rozwiązań!

kolekcja filmów
Autor: William Hook
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach mamy praktycznie nieograniczone możliwości dostępu do różnego rodzaju filmów czy seriali właściwie z całego świata - to niewątpliwie znacznie poszerza horyzonty, nadto powoduje, iż możemy w zaciszu swojego domu poznać historię innych państw.

Reklamowanie swoich artykułów oraz usług

malunek - mieszkania
Autor: Lech Karol Pawłaszek
Źródło: http://www.flickr.com
które metody faktycznie najlepiej jest dziś wybrać dla siebie?


konkurencja na rynku sprawia, że konsumenci mają do wyboru naprawdę niezwykle bogaty wybór wszelkiego rodzaju towarów oraz usług.

Co jest lepsze? Praktyczne aspekty czy wygląd? To kwestia bardzo istotna pod kątem urządzania każdego mieszkania

narożnik
Autor: ABRA
Źródło: ABRA
Odwieczny dylemat dużej liczby osób: kupić coś modnego, ale mało praktycznego czy raczej praktycznego, lecz nie do końca modnego. Nie zagłębiając się za mocno w zagadnienia finansowe trzeba wiedzieć, iż jedna, jak i druga opcja niesie za sobą niebezpieczeństwa, ale i możliwości. Jeśli jednakowoż marzymy o trwałości, to jednakże nie rzucajmy się tylko na modne przedmioty, gdyż możemy się bardzo zawieść. Jednocześnie, jeśli stawiamy prymat wyglądu na wygodą, to w takiej sytuacji jesteśmy w stanie pomyśleć o różnych eksperymentach. Niemniej, czy warto? Czy właściwie warto tak robić?