warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dawanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich przypadkach można ich jeszcze zaskoczyć?

ulotki i wizytówki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz własną firmę, wtedy bez wątpliwości doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotne jest utrzymywanie poprawnych relacji z kontrahentami. Kiedy chcesz sprawić, że będą myśleli o Tobie dobrze, wtedy powinieneś przykładowo wręczać im od czasu do czasu niewielkie upominki. Kiedy uważasz, że gadżety reklamowe są już przereklamowane, wtedy mamy dla Ciebie nowe rozwiązanie – powinieneś zwrócić szczególną uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie fajnie zaskoczyć właściwie każdego klienta.

Oglądasz seriale z lektorem czy bez? Zobacz, jakie są wady i zalety obu rozwiązań!

kolekcja filmów
Autor: William Hook
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach mamy praktycznie nieograniczone możliwości dostępu do różnego rodzaju filmów czy seriali właściwie z całego świata - to oczywiście znacząco rozszerza horyzonty, nadto sprawia, iż możemy w zaciszu własnego domu poznawać historię innych państw.

Reklamowanie swoich artykułów oraz usług

malunek - mieszkania
Autor: Lech Karol Pawłaszek
Źródło: http://www.flickr.com
jakie techniki faktycznie najlepiej jest obecnie wybrać dla siebie?


konkurencja na rynku powoduje, że konsumenci mają do wyboru faktycznie dość bogaty wybór różnego rodzaju towarów i usług.

Co jest lepsze? Praktyczne aspekty czy wygląd? To kwestia bardzo istotna pod kątem urządzania każdego mieszkania

narożnik
Autor: ABRA
Źródło: ABRA
Niezmienny dylemat wielu osób: kupić coś modnego, lecz niepraktycznego czy raczej praktycznego, ale nie do końca modnego. Nie zagłębiając się za bardzo w zagadnienia finansowe powinniśmy wiedzieć, że jedna, jak i druga opcja niesie za sobą niebezpieczeństwa, ale i szanse. Jeśli jednak marzymy o trwałości, to jednak nie rzucajmy się tylko na modne rzeczy, bo możemy się srogo zawieść. Jednocześnie, jeśli stawiamy prymat wyglądu na wygodą, to w takiej sytuacji możemy pomyśleć o różnorodnych eksperymentach. Niemniej, czy warto? Czy właściwie warto tak robić?