warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Która folia jest obecnie najlepsza do zabezpieczania palet?

pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Produkty, które są transportowane na paletach powinny być w odpowiedni sposób zabezpieczane przed jakimkolwiek rodzajem uszkodzeń. Niekorzystne mogą być wszystkie uderzenia albo oddziaływanie warunków pogodowych.


Podstawowym rodzajem takiego zabezpieczenia jest owijanie palety w polietylenową folię stretch.

Metody kształtowania elementów stalowych

stalowe kolanko rury
Autor: Phil Gradwell
Źródło: http://www.flickr.com
Stal, zatem mieszanina żelaza z węglem, w zależności od ilości węgla bądź obecności innych pierwiastków, może mieć różne właściwości fizyczne. Dlatego jest to metal powszechnie stosowany w gospodarce. Zaletami stali są między innymi jej trwałość na zmiany temperatury oraz elastyczność. Szeroko wykorzystywana bywa ona w budownictwie. Przykładem jest stal konstrukcyjna Hardrox. Elementy wykonane z tego rodzaju stali służą między innymi jako elementy zbrojenia budynków.

Blachy trudnościeralne wykorzystywane okazują się być w wielu miejscach

Blacha
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Hardox stawia na jakość proponowanych materiałów

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że bez względu na to, jaki typ blachy chcemy nabyć, musimy głównie stawiać na jej jakość. Dlatego jedynym miejscem, w którym powinniśmy się rozglądać za odpowiednim dla nas rodzajem blachy okazuje się być huta Hardox.

Przymioty odpowiedniej stali przy produkcji dźwigów. Wytypuj idealnego producenta!

dźwig
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Blacha jest to produkt metalurgiczny, przeważnie wykonana jako zwój. Produkcją blachy zajmuje się fachowa fabryka blach - tytułowana walcownią blach. wyróżnia się wiele klasyfikacji blach - ważna jest grubość i metoda produkcji. Blacha wąziutka, nazywana również foliową, kolejnie blacha cienka i blacha gruba (powyżej 5 mm). Blachy cienkie wytwarzane są zarówno na chłodno jak i na gorąco. To jak blacha prezentuje się w fazie ostatecznej dostarcza nam całkowicie różnej klasyfikacji blach. Ze względu na wygląd blachy wyróżniamy m.in. takie produkty jak blacha falista, żeberkowa, etc. Dodatkowo wyrób może zachodzić przy użyciu różnorodnych metali - np. tytan lub metal nieżelazny.