warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak odróżnić typy wyposażenia magazynów

magazyn
Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Magazyn jest pomieszczeniem, wykorzystywanym do gromadzenia i trzymania różnorodnych materiałów i ładunków. Jego charakter będzie różnicować się zależnie od rodzaju przechowywanych ładunków. Przykładowo przy przechowywaniu produktów żywnościowych, wymagających trzymania w zimnie, przechowuje się je w magazynach o niskiej temperaturze. Będą to tak zwane chłodnie i mroźnie, z czego te drugie wyróżniają się o wiele mniejszą temperaturą wewnątrz.

Jakie są często stosowane techniki z zakresu elektromechaniki?

elementy elektromechaniki
Autor: MrTime2give
Źródło: http://www.flickr.com
Niełatwo wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez wszelkiego rodzaju maszyn i sprzętów, wspomagających człowieka w codziennym życiu. Od ponad stu lat mniej lub bardziej złożone urządzenia towarzyszą nam zarówno w typowych czynnościach, które nie wymagają specjalistycznych kwalifikacji (niemal każdy posiada chociażby samochód), jak też w pracach, które wymagają nie tylko profesjonalnego, najczęściej drogiego sprzętu (jak maszyny przemysłowe), ale i specjalistycznych umiejętności. Elektromechanika pozwala wyręczyć człowieka wszędzie tam, gdzie potrzebne są narzędzia do wydajnej, precyzyjnej pracy, wykonywanej głównie na skalę przemysłową.