warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak odróżnić typy wyposażenia magazynów

magazyn
Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Magazyn jest pomieszczeniem, używanym do składowania i trzymania różnego rodzaju materiałów i towarów. Jego charakter będzie zmieniać się zależnie od specyfiki składowanych ładunków. Na przykład przy składowaniu produktów żywnościowych, które należy trzymać w chłodzie, przechowuje się je w magazynach o niskiej temperaturze. Są to tak zwane chłodnie i mroźnie, z czego mroźnie wyróżniają się o wiele mniejszą temperaturą powietrza.

Jakie są często stosowane techniki z zakresu elektromechaniki?

elementy elektromechaniki
Autor: MrTime2give
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez rozmaitego rodzaju maszyn czy sprzętów, wspomagających człowieka w codziennym życiu. Od ponad stulecia mniej lub bardziej złożone urządzenia towarzyszą nam zarówno w zwyczajnych czynnościach, które nie wymagają specjalistycznych umiejętności (niemal każdy posiada chociażby samochód), jak również w pracach, które wymagają nie tylko profesjonalnego, często kosztownego sprzętu (jak maszyny gospodarcze), ale i odpowiednich umiejętności. Elektromechanika pomaga zastąpić człowieka wszędzie tam, gdzie potrzebne są narzędzia do wydajnej, ciężkiej pracy, wykonywanej głównie na skalę przemysłową.