warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Działania łączące się z obróbką cieplną stali – parę istotnych wiadomości

Wyżarzanie
Autor: Aaron Muszalski
Źródło: http://www.flickr.com
Usługi jak np. obróbka cieplna metali nie są powszechnie znane. Czynność ta będzie najpewniej nieobca tylko grupce profesjonalistów. Ten proces ma miejsce w wyżarzarce. Maksymalna temperatura tego urządzenia sięga ponad tysiąca stopni. Działanie to opiera się na rozgrzaniu elementów stalowych do określonego pułapu, a następnie wolnym ochładzaniu.

Odmiana zabarwienia samochodu – oklejanie samochodu

Billboard
Autor: Newtown grafitti
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami bywa, że kupiony przez nas pojazd z drugiej ręki nie ma wyśnionego odcienia, jednakże kupiliśmy go bo był w dobrym stanie oraz posiadał lepsze oprzyrządowanie.

Światowy problem bardzo dużej ilości złomu elektronicznego, z jakich powodów nie można elektroniki wyrzucać do zwykłych koszy.

Skup komputerów
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku fabryki z elektroniką opuszczają dziesiątki milionów urządzeń takich jak tablety, smarfony albo sprzęt komputerowy. Jednak niestety coraz częściej tak jest, że żywot takiego sprzętu jest bardzo krótki. Wytrzymują one raptem dwa lata i po tym czasie wymienia się je na nowe.