warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Działania łączące się z obróbką cieplną stali – parę istotnych wiadomości

Wyżarzanie
Autor: Aaron Muszalski
Źródło: http://www.flickr.com
Usługi jak np. obróbka cieplna metali nie są najbardziej popularne. Nazwa ta będzie najpewniej znana zaledwie grupce profesjonalistów. Pełen proces dzieje się w urządzeniu do wyżarzania. Graniczna temperatura tego sprzętu osiąga 1300 stopni Celsjusza. Proces ten polega na nagrzaniu blachy do danego poziomu, a później powolnym ochładzaniu.

Odmiana zabarwienia samochodu – oklejanie samochodu

Billboard
Autor: Newtown grafitti
Źródło: http://www.flickr.com
Często bywa, że nabyty przez nas pojazd z drugiej ręki nie ma wymarzonego koloru, jednakże kupiliśmy go bowiem był w dobrym stanie oraz posiadał lepsze oprzyrządowanie.

Światowy problem bardzo dużej ilości złomu elektronicznego, z jakich powodów nie można elektroniki wyrzucać do zwykłych koszy.

Skup komputerów
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku fabryki z elektroniką opuszczają dziesiątki milionów urządzeń takich jak smartfony, tablety albo komputery. Lecz niestety coraz częściej tak jest, że żywot tych sprzętów nie jest długi. Mogą one wytrzymać raptem dwa lata i po tym czasie wymienia się je na nowe.