warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Reklama na telebimie we Wrocławiu.

telebim
Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Demonstracja reklamy produktu na telebimach to najbardziej funkcjonalna odmiana reklamy zewnętrznej. Reklama na telebimie to niezliczone możliwości kreacji, pełna kolorystyka, wysokie kontrasty, a przede wszystkim dynamika obrazu umożliwia zastosowanie nadzwyczaj kreatywnego przekazu reklamowego. Telebim Wrocław pl. Grunwaldzki pozwala na użycie dowolnej animacji, prezentacji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego.

Dodatki dla spawacza obecne w sprzedaży

spawanie
Źródło: sxc.hu
Wśród akcesoriów do spawania wyróżnia się: maski tarcze i osłony spawalnicze, palniki spawalnicze, przyłbice spawalnicze, ubrania ochronne, uchwyty, chemię spawalniczą i inne akcesoria.Całe to wyposażenie bez problemu można znaleźć w specjalistycznych sklepach stacjonarnych jak też w sklepach wirtualnych. Istnieje ogromny wybór masek tarcz i osłon spawalniczych. Począwszy od zwykłych, wyposażonych w przyciemniane szkła, do automatycznych hełmów reagujących na zmianę światła (podobnie jak w przypadku okularów fotochromowych).