warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Monitorujmy kursy walut na obszarze Wrocławia, żeby jak najlepiej zaplanować sobie podróż czy inwestycje.

Kurs wymiany walut
Autor: Mark Morgan
Źródło: http://www.flickr.com
Jako państwo przynależne do unii europejskiej mamy szanse podróżować po wielu krajach. Nierzadko nasze podróże mają kierunek wczasowy czy służbowy. Gdy wyjeżdżamy do odległego państwa, powinnyśmy już dużo wcześniej zaplanować sporo kwestii, ażeby jak najodpowiedniej się przygotować.

Wybierz się w fantastyczną podróż, która zagwarantuje wiele wspomnień i będzie przystępna cenowo!

bus
Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy to pomysł na wakacje, a czasem nawet sposób życia! A jak podróżować, by się totalnie nie spłukać?

Wygoda w samochodzie zależy od wielu rzeczy

Warsztat samochodowy
Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu wyposażenie samochodu odnosiło się do minimum i mieliśmy szansę liczyć jedynie na to, co rzeczywiście było konieczne i co miało odpowiedni wpływ na funkcjonowanie naszego samochodu. Teraz jednak wszystko się zmienia, a wozy są wyposażone w coraz więcej sprzętów, przez które podróż nimi powinna okazać się przyjemniejsza. Dlatego mamy wbudowane radia, GPS, możliwość ogrzewania fotela, lecz nie możemy tutaj zapominać, że obecnie w standardowym wyposażeniu samochodów mieści się również klimatyzacja samochodowa.

Busy do Monachium będą naprawdę modne

laptop
Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com
Na dalszych trasach możemy korzystać z przeróżnych transportów. Dlatego warto im się uważnie przyjrzeć, tak aby wybrać rozwiązanie, które okaże się być odpowiednie dla nas pod każdym kątem.

Sklepy z akcesoriami do samochodów ciężarowych.

Samochód ciężarowy
Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy, kto będzie jeździć zawodowo ciężarówką wie o tym, jak ważne jest, żeby wszystko w takim aucie zadziałało poprawnie. Z tego powodu też nie wolno doprowadzić do sytuacji, podczas gdy coś się zepsuje. I jeśli już doszłoby do jakiejś usterki to należałoby to od razu naprawić.

Transport turystyczny ludzi do Unii Europejskiej

komfortowy autobus
Autor: Marcos Lisboa
Źródło: http://www.flickr.com
Bieżąca sytuacja na naszym rynku pracy nie wygląda za dobrze. Ten stan trwa nieustannie od ładnych paru lat. Na dobrze płatną posadę nie są w stanie liczyć nawet młodzi ludzie po studiach. Okazuje się, że duplom magistra nie jest już kluczem do zrobienia wielkiej kariery. Z przerażeniem obserwujemy naszą przykrą rzeczywistość, gdzie ludzie, którzy mają krewnych na kierowniczych stanowiskach, dostają wymarzoną pracę. Jakby tego było mało, różne zakłady zamiast zatrudniać nowych pracowników, likwidują etaty. Taka oszczędność to czasem jedyna ucieczka przed absolutnym bankructwem.

Podróżowanie po świecie samolotem

Autor: Hyougushi
Po katastrofie z dziesiątego kwietnia 2010 roku mieszkańcy Polski mogą myśleć sobie, że lot samolotem jest czymś groźnym. Spoglądając na statystyki, jest całkowicie na opak. Lot jest o wiele pewniejszy niż na przykład podróż samochodem. Tragedie lotnicze, w których giną mieszkańcy Polski, zdarzają się rzadko, a co roku na szosach ponoszą śmierć setki pasażerów.