warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Monitorujmy kursy walut na obszarze Wrocławia, żeby jak najlepiej zaplanować sobie podróż czy inwestycje.

Kurs wymiany walut
Autor: Mark Morgan
Źródło: http://www.flickr.com
Jako kraj należące do unii europejskiej posiadamy okazje podróżować po wielu państwach. Nierzadko nasze podróże mają charakter urlopowy lub służbowy. Gdy udajemy się do obcego kraju, winnyśmy już dużo wcześniej uplanować sporo kwestii, aby jak najlepiej się wyszykować.

Wybierz się w fantastyczną podróż, która zagwarantuje wiele wspomnień i będzie przystępna cenowo!

bus
Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy to pomysł na wakacje, a czasem nawet sposób życia! A jak jeździć, by się totalnie nie spłukać?

Wygoda w samochodzie zależy od wielu rzeczy

Warsztat samochodowy
Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu wyposażenie pojazdu odnosiło się do minimum i mogliśmy liczyć jedynie na to, co naprawdę było konieczne i co posiadało odpowiedni wpływ na działanie naszego samochodu. Dziś jednak wszystko się zmienia, a pojazdy są wyposażone w coraz więcej sprzętów, dzięki którym jazda nimi powinna okazać się przyjemniejsza. Przez to posiadamy wbudowane radia, GPS, szansę ogrzewania fotela, ale nie można tutaj zapominać, iż obecnie w podstawowym wyposażeniu pojazdów znajduje się też klimatyzacja samochodowa.

Busy do Monachium będą naprawdę modne

laptop
Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com
Na dalekich odległościach mamy szansę skorzystać z przeróżnych transportów. Dlatego powinno im się uważnie przyjrzeć, tak żeby wybrać rozwiązanie, które okaże się być właściwe dla nas pod każdym kątem.

Sklepy z akcesoriami do samochodów ciężarowych.

Samochód ciężarowy
Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy, kto jeździ zawodowo ciężarówką zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, żeby wszystko w tego typu samochodzie działało dobrze. Dlatego również nie można dopuszczać do sytuacji, podczas gdy cokolwiek się zepsuje. I jeżeli już dojdzie do jakiejkolwiek usterki to trzeba to od razu naprawić.

Transport turystyczny ludzi do Unii Europejskiej

komfortowy autobus
Autor: Marcos Lisboa
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualna sytuacja na polskim rynku pracy nie przedstawia się zbyt ciekawie. Taki stan ciągnie się nieprzerwanie od ładnych paru lat. Na stałą posadę nie mogą liczyć nawet absolwenci wyższych uczelni. Okazuje się, że tytuł magistra nie jest już kluczem do zrobienia świetnej kariery. Ze zgrozą obserwujemy naszą nieciekawą codzienność, w której to ludzie, którzy mają znajomych na wysokich stanowiskach, dostają wymarzoną posadę. Jakby tego było mało, rozmaite zakłady zamiast przyjmować kolejnych ludzi, likwidują etaty. Taka oszczędność to czasem jedyna ucieczka przed totalnym bankructwem.

Podróżowanie po świecie samolotem

Autor: Hyougushi
Po katastrofie z dziesiątego kwietnia 2010 roku mieszkańcy Polski mogą myśleć sobie, że lot samolotem jest czymś groźnym. Spoglądając na statystyki, jest całkowicie na opak. Lot jest o wiele pewniejszy niż na przykład podróż samochodem. Tragedie lotnicze, w których giną mieszkańcy Polski, zdarzają się rzadko, a co roku na szosach ponoszą śmierć setki pasażerów.