warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/gap.org.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Innowacyjne piece typu próżniowego stosowane w przemyśle

fabryka
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Wielki postęp, jaki można obserwować niemalże we wszystkich branżach przemysłu jest związany z tym, iż wyprodukowano sporo znacznie wydajniejszych urządzeń, które usprawniły wszelką produkcję.

Masz firmę, która z każdym dniem lepiej sobie radzi i szukasz dla niej ciekawszego miejsca na siedzibę – zobacz, w jakim miejscu warto ją ulokować

budowa
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy Polska Repubika Ludowa odeszła do przeszłości, a na rodzimym rynku wystartował kapitalizm, powstało mnóstwo firm, które chciały zacząć działalność na naszych terenach. Co istotne – nie tylko polskich firm, ale także tych spoza naszych granic. To wszystko sprawiło, że Polska zaczęła rosnąć w siłę, a przedsiębiorstwa zarówno już istniejące, jak i nowe, rozpoczęły przychylniej zastanawiać się nad startem. Trzeba jednakże było zrobić ofertę, która zwabi inwestorów.

Dlaczego warto się ciągle uczyć? Co nam zapewniają szkolenia? Jakie mamy z tego plusy?

szkolenie
Autor: Luke Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Uczestniczenie w szkoleniach to świetny pomysł na zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Daje to naprawdę wiele plusów, jakie są istotne zarówno dla firmy, jak również pracownika. Firma, jaka decyduje się na kursy pnie się w górę, właściwie reaguje na szybko zmieniający się rynek.

Rodzaje płyt stalowych. Czemu są takie popularne i często używane?

stal
Autor: Frerk Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Przemysł stalowy w naszym kraju wymaga zainicjowania drastycznych innowacji. Niestety w ostatnich latach ta część przemysłu zaznała poważnych szkód na skutek kryzysu gospodarczego, ze względu na silne powiązanie z branżą budowlaną. Wyjątkowo niesprzyjające warunki spowodowały również spowolnienie branży motoryzacyjnej. W tym samym okresie zostało zakończonych kilka ogromnych działań infrastrukturalnych. Branża dotkliwie odczuła zamknięcie działalności kilku przedsiębiorstw.

Transport międzynarodowy - ważny czynnik rozwoju gospodarki

PRacownik
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znaczna część handlu opiera się na internacjonalnym transporcie różnymi drogami. Potrzeba przyznać, że dla większości firm możliwość szybkiego transportu produkowanych artykułów ma ogromne znaczenie i znacznie wpływa na ich postęp.

Główne mechanizmy analizowania ogromnych ilości informacji w bazach, największe różnice pomiędzy systemami ERP i BI

Analiza
Autor: MSLGROUP Official
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój współczesnych metod informatycznych sprawił, że w firmach pojawia się obecnie coraz więcej informacji. Duże firmy już kilkanaście lat temu wdrożyły wydajne programy zarządzające ERP, w których na bieżąco były i nadal są rejestrowane wszystkie gospodarcze zdarzenia. Przy dobrej konfiguracji systemu ilość przetwarzanych danych jest bardzo duża, więc pojawiła się potrzeba ich sprawnego analizowania, i to na różnych płaszczyznach.

Kopalnia odkrywkowa – plusy oraz minusy

Maszyna górnicza
Autor: Marcel Oosterwijk
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że kopalnie są źródłem nie tylko minerałów i innych cennych składników, jednak głównie zapewniają znaczne zyski. Wybierając takie rozwiązania osoby decyzyjne dbają głównie o rozwijanie gospodarki terenu, na którym powstaje kopalnia odkrywkowa. Warto wspomnieć też o mnogości formalności wiążących się ściśle z inwestycją tego rodzaju. Na terenie gmin Krobia i Miejska Górka powstało właśnie rozwiązanie tego rodzaju.