Bezawaryjna czy też energooszczędna suszarka do dłoni jest świetna do miejsc o dużym natężeniu ruchu montowana w ubikacjach publicznych

Do fundamentalnych sprzętów łazienek publicznych należą suszarki do dłoni. Jest to ogromnie ważne urządzenie, do szybkiego wysuszenia rąk, jakie także jest wymaganie przez kontrolę sanitarno-epidemiologiczną.

W wielu ubikacjach zbiorowych jest wiele urządzeń, jakie służą do suszenia rąk. Znamy między innymi ręczniki papierowe bądź suszarki elektroniczne na guzik czy też z receptorem wyczuwającym temperaturę ciała. Wyroby firmy Dyson produkująca między innymi wyposażenie do łazienek zbiorowych od lat cieszą się na rynku lokalnym synonim wysokiej jakości i niezawodności – Dyson Airblade na stronie

Dyson Airblade to suszarka z nadzwyczaj silnym silnikiem, który eksploatuje mniej mocy aniżeli konkurencyjne suszarki do rąk. Gdyż napęd obraca się z niesamowitą szybkością ponad 88000 razy na minutę. Wytwarza on moce powietrzne, ażeby w przeciągu sekundy wydobyć 35 litrów powietrza przez filtr (Zobacz – > filtry paliwa) HEPA. Potem powietrze jest wypuszczane przez dwie wąskie szczeliny. W rezultacie woda jest „zdrapywana” z rąk w czasie jedynie 10 sekund. Co także stanowi ogromny pozytyw, jeśli chodzi o trwanie suszenia rąk. Suszarka ta oszczędza aż do 80% mocy w porównaniu do standardowych suszarek. Gdyż niemal każda element suszarki może podlegać recyklingowi, związku z tym bardzo niewielka ilość odpadów ze sprzętu ląduje na wysypisku. Suszarka Dyson Airblade ma zaawansowaną technologię cedzenia powietrza, jaka jest pozamykana w antywirusowej budowie z plastiku ABS. Dzięki czemu powietrze odnajdujące się w toalecie jest filtrowane, co przechwytuje 99,9% drobnoustrojów, umożliwiając, że dłonie są suszone przy stosowaniu czystego powietrza.

Nadto po zakupie posiada 5 letnią gwarancje czy po 350 000 użyciach jest możliwość wymienić elementy też na gwarancji oraz 1 rok na serwis. Poza tym suszarka ta jest przetestowana pod względem trwałości na uderzenia i wandalizm, dzięki czemu jest to rewelacyjne narzędzie do punktów o dużej obrotów ludzi jako część sprzętu ubikacji publicznych.