Lamówka, kontra tasiemka nośna – czyli, zastosowanie do ozdabiania, przeciwko zastosowanie wytrzymałościowe

Co to bywa lamówka i jakie są jej alternatywy? A tasiemka nośna? Do czego się przydaje i czym konkretnie się wyszczególnia? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietonu!

Lamówka

Autor: Jereme Rauckman
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz dzisiejszy felieton rozpoczniemy od słowa: Lamówka . Czym to dokładnie jest? Jak łatwo można się zorientować, nie każda osoba zna odpowiedź na te konkretne pytanie – zwłaszcza młodsze pokolenie, które nie posiada za bardzo z nim styczności, chyba że we osobistym domku. A lamówka to nic innego jak kawałeczek materiału, który służy do ozdabiania krawędzi jakiegoś ciuszku, na przykład sukieneczki, ale może być również używany jako ozdoba czy dekoracja – właściwie jej ogólnym zadankiem jest zostać elementem wykończeniowym. Poza ubraniami, można je stosować przy wystroju wnętrz, kaletnictwie, tapicerstwie, albo galanterii. Omijając to wszystko, może być również używana na przykład jako ozdoba do włosków.

Doprawdy podoba Ci się ten wpis? Niezmiernie nas to cieszy. W takim razie zachęcamy do następnych newsów – po prostu najedź na link do serwisu.

Lamówkę istnieje możliwość znaleźć wewnątrz każdej pasmanterii, a owej lamówki kwota nie jest nazbyt wygórowana – wszyściutko jednak jest zależne od jej wzorów, kolorków, czy ilości.

Cząsteczki chemiczne

Autor: incidencematrix
Źródło: http://www.flickr.com
szkolenie

Autor: Lifescience Resources Hawaii
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o zagadnienie: taśma nośna, to używamy jej szeroko w takich dziedzinach jak: kaletnictwo oraz meblarstwo Taśma nośna, inaczej przezywana taśmą tkaną polipropylenową, posiada bardzo dużo gramatur oraz szerokości, nie mówiąc już o jej kolorystyce.

W sieci znajdziesz dużo niezwykle ciekawych artykułów – jeśli masz ochotę poznać następny – sprawdź na portalu a nie pożałujesz!

Jej najbardziej wyszczególniającą je rzeczą jest wysoka wytrzymałość na tarcie i rozrywanie.

Ceny za napomknięte tasiemki trzymają się w obszarze paru złotówek, zależnie od ilości oraz wymiarów, jednakże można je zakupić już od obszaru ośmiu złotówek.