Co nowego w wirtualnym światku? Przeglądamy nowości on line.

Nie ma raczej człowieka, który nie słyszałby o czwartym medium – sieci www. Spora ilość osób, nawet jeżeli biegle nie posługuje się przeglądarką i nie przerzuca się z karty na kartę wysyłając maile, poszukując wiadomości i słuchając przy tym internetowego radia, wie, iż to ”miejsce” niesamowicie pomocne i bardzo wciągające.

Sklep online

Autor: Emily Conwell
Źródło: http://www.flickr.com
Pod koniec minionego wieku, pomimo że internet już działał, nie do pomyślenia było, iż można będzie zrobić zakupy w sposób inny niż tradycyjna wycieczka do sklepu, chociaż sprzedaż wysyłkowa z katalogów już funkcjonowała. Jednak teraz rozwój technologiczny nikogo już nie zaskakuje, a do tego, mnóstwo ludzi codziennie używa popularnych dobrodziejstw wirtualnego świata i robi zakupy na całym globie bez wychodzenia z mieszkania. Kupić można właściwie wszystko – zaczynając od produktów na pyszny posiłek a na tenisówkach czy kosztownym preparacie do twarzy skończywszy.

Internet ma oczywiście wirtualne waluty, ale za wszystkie nasze zakupy możemy zapłacić w złotówkach – przesyłając na konto albo przez podpięcie do indywidualnego konta w sklepie wirtualnym karty płatniczej. W ten sposób sprzedaż przez internet kwitnie, a co za tym idzie, sporo nowo powstających sklepów natychmiast pakuje pieniądze w rozwój IT i promowanie tam swojego biznesu i uruchomienie sklepu w sieci. Jednak by sprzedaż przez internet naprawdę się rozwijała, trzeba się koniecznie skupić na dużej reklamie. Więcej na alterweb.plagebreak–>

Wielkie firmy oczywiście stawiają na kreatywne sposoby reklamy, bardzo modne w ostatnim czasie virale albo również intratną współpracę z blogerami, a mali inwestorzy na rynku po prostu robią swoje, umieszczają posty na własny temat wszędzie, gdzie tylko jest taka możliwość i starają się zbierać rekomendacje na stronkach www. Prawdą jest, iż znane virale stają się kultowe, bo są pomysłowo zrobione, co sprawia, iż filmiki są publikowane . Virale mogąhttp://www.alterweb.pl/-czym-sa-viraledzi i być przesyłane dalej, a znana piosenka nucona przez kolejne pokolenia, lecz pewnie będą i takie, pójdą w zapomnienie o wiele szybciej. Ostatnio dużo hałasu zrobiło się wokół Bitcoina. Jakieś inne wirtualne waluty (Dogecoin czy Litecoin) nie zapadły w świadomość internautów tak mocno, jak on.

Wiadomości podane na dłoni, plotki z kraju i zagranicy i ogrom wiedzy. A do tego błyskawiczne tempo przepływu danych i ich aktualizowania oraz wiele możliwości to synonimy wirtualnego świata. Czytaj też .

http://www.alterweb.pl/-jak-wybrac-laptop