Co powinieneś wiedzieć przed przeprowadzką firmy?

Zmiana lokalizacji firmy to przeważnie następstwo jej dobrego prosperowania. W szczególności ma to związek z powiększaniem się firmy, tworzeniem nowych działów tudzież zatrudnianiem nowych osób.

transport przeprowadzki

Autor: Sunset Removals
Źródło: http://www.flickr.com
Planując przeprowadzkę firmy warto pamiętać, iż – wbrew pozorom – jest to proces wymagający ogromnego zorganizowania. Nie jest bowiem trudnym zadaniem przenieść się na nowe miejsce w chaosie, by później przez tydzień lub dwa próbować ten chaos ujarzmić. Z tego względu bardzo ważne jest, by cały proces jak najlepiej zaplanować, wytypować osobę odpowiedzialną za nadzorowanie wszystkich spraw które mają związek z przeprowadzką – .

Wielu właścicieli firm nadal jest przekonanych, iż w pojedynkę zorganizowanie przeprowadzki jest łatwym i wyraźnie tańszym rozwiązaniem. Aczkolwiek w praktyce okazuje się zwykle, że pozornie najtańsze rozwiązania, bywają najbardziej uciążliwe. Dyrektorzy administracyjni – bo to na nich najczęściej spoczywa obowiązek dopilnowania firmowej przeprowadzki (strona www) – przekonują, że do przeprowadzki biur najbezpieczniej jest zaangażować

przeprowadzki

Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com

profesjonalną ekipę. Gdyż ważne jest, by przenosiny firmy w żaden sposób nie zachwiały ciągłości jej pracy.

Nie powinny też wpływać na jakość pracy i dobre samopoczucie pracowników. Nie martwmy się – firmy typu przeprowadzki biur są w stanie w ciągu dwóch dni przeprowadzić całość tudzież, jeśli firma jest bardzo duża – kilka działów przedsiębiorstwa. W piątek po zakończonej pracy pracownicy przenoszonej firmy Poznań wychodzą do domu jeszcze ze starej siedziby, a w poniedziałek rano przychodzą już w nowe miejsce, gdzie ich stanowisko pracy jest ze starannością zorganizowane, zaś rzeczy – rozpakowane i poukładane.

Koszt zrealizowania takiej firmowej przeprowadzki (strona polecana w temacie) jest przeważnie ustalany indywidualnie, zależy od wielu czynników, m.in. zakres usługi czy odległość oraz czas jej wykonania. Dopiero w czasie spotkania pracownik firmy przeprowadzkowej, po oszacowaniu zakresu usługi jest w stanie podać nam jej wycenę.