Do czego nadają się regały drive in?

Do czego służą regały wjezdne? Jest to rodzaj konstrukcji do specyficznego rodzaju składowania. W momencie, kiedy przedmioty wymagają specjalnego składowania, przede wszystkim w dużych magazynach, stosuje się akurat taki rodzaj składowania. Sposób ten ma również spory wpływ na użytkowanie powierzchni hali. Stosując tego rodzaju rozwiązań mamy możliwość wykorzystanie powierzchni hali nawet do dziewięćdziesięciu procent. Wśród tego rodzaju regałów można wyróżnić na przykład regały ruchome.

Magazyny i hale

Autor: Sonia Belviso
Źródło: http://www.flickr.com

Na tego typu regałach można przechowywać nawet wyjątkowo ciężkie przedmioty. Regały tego typu są również dopasowane do danego pomieszczenia oraz do funkcji jaką mają pełnić. Skonstruowane są one z ruchomych części, co umożliwia jakiekolwiek właściwie poruszanie szkieletem, aby stworzyć idealny dostęp do produktów znajdujących się na danych półkach oraz aby wykorzystać jak największą powierzchnię magazynu na wysokość, a tym samym ograniczyć do minimum powierzchnię, na jakiej dane regały – ciekawe regały magazynowe-> http://www.olejnik.pl/ – zostaną zbudowane .

Regały jezdne mogą także pomóc w sytuacji, gdy mamy zamiar składować większą ilość przedmiotów, które są kruche, a zarazem duo ważą. Takich przedmiotów nie można składować na sobie, wówczas warto zainwestować w tego rodzaju konstrukcję, aby nie tylko nie zniszczyć przechowywanego towaru, ale również zminimalizować miejsce jego przechowywania.

Regały magazynowe możemy także wykorzystywać w celu składowania produktów w różnego typu chłodniach. Odpowiedni materiał, z jakiego zostały wykonane sprawia, że szkielet ma dużą odporność na silne zmiany temperatur (sprawdź asortyment firmy olejnik sp. z o.o.).

Podstawowym rodzajem regałów wjezdnych są regały paletowe. Służą one do przechowywania w dużych halach ciężkich przedmiotów, które umieszczone są na paletach.

Sprawdź, czy następny link (https://www.vincent.pl/maszyny-pakujace/foliarki-owijarki-poziome/polautomatyczne/) jest tym, czego teraz szukasz. Na pewno niezwykle będzie mógł pomóc Ci w Twym projekcie, który aktualnie szykujesz. Zobacz, naprawdę warto!

Specyficzna budowa i konstrukcja takiego konstrukcji przystosowana jest do tego, aby składować na niej większą ilość palet, na których znajduje się dany towar.

Wyjątkową korzyścią jest przy stosowaniu regałów wjezdnych ich sposób łączenia ze sobą. Wózek widłowy ma możliwość budować z tego typu regałów tunele, w których swobodnie się porusza, jednak tunele te nie są szersze od szerokości wózka widłowego. Dzięki temu oszczędzamy bardzo dużo przestrzeni. Jest zawsze możliwość zabudowania takiej ścieżki następnym rzędem regałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*