Jak możemy podwyższyć własną efektywność?

Statystyki widocznie ukazują, że większa część z nas jest zatrudnienia na etacie w firmach. Jest to bowiem najbardziej stała forma podejmowania przez nas pracy, jaka w dodatku zapewnia nam stabilność oraz życie na godnym poziomie. Niemniej natomiast często nasze oczekiwania finansowe w szeregu przypadków są wyraźnie wyższe od warunków, jakie są nam proponowane przez pracodawcę. Najlepszym środkiem do poprawy tej sytuacji wydaje się być zatem zdobycie awansu, dzięki czemu zyskamy nie tylko zyski pieniężne, ale również pozycję społeczną. Wielu z nas jednak wie, że przekonanie naszego szefostwa do podwyżki oraz awansu zawodowego jest oczywiście ciężkim zadaniem.

szkolenia

Autor: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Źródło: http://www.flickr.com

Kluczem do zrealizowania tego pragnienia jest zwiększenie prywatnych kompetencji, w podobny sposób twardych, jak i miękkich, które w ostatnim czasie są niebywale istotne. Wielu z nas nie wie jak możemy dokonać. Tymczasem możliwości naszego działania w tym przedmiocie są niezmiernie szerokie. Można śmiało zaryzykować twierdzeniem, że wszystko jest w naszych rękach i to tylko od naszego zaangażowania uwarunkowany jest osiągnięty przez nas rezultat. W które obszary umiejętności miękkich powinniśmy w związku z tym włożyć dodatkowe nakłady pracy, jeśli zależy nam na otrzymaniu szybkiego awansu?

Jednym z aspektów, jaki w dalszym ciągu sprawia nam mnóstwo trudności to zarządzanie sobą w czasie – szkolenia (http://trenerzy.pl/problematyka/zarzadzanie-soba-w-czasie/). Zdecydowana większość z nas nie umie skutecznie zarządzać swoim czasem, co rzecz jasna przekłada się na osiąganie słabych wyników w naszej jednostce. Na szczęście istnieją pewne szkolenia, dzięki którym zmienimy nasze przyzwyczajenia w tym temacie. W tym miejscu warto dodatkowo zwrócić szczególną uwagę na kompetencję, którą jest radzenie sobie ze stresem – szkolenia (http://trenerzy.pl/problematyka/radzenie-sobie-ze-stresem/) . Są to bowiem powiązane płaszczyzny, nad jakimi powinniśmy popracować.

szkolenia

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli pracujemy z konsumentami, powinno się jest udać się na szkolenia, jakich tematem jest profesjonalna obsługa klienta – . Okazuje się, że to właśnie nasz pierwszy kontakt z potencjalnym klientem jest w stanie istotnie wpłynąć na szkolenia (http://trenerzy.pl/problematyka/profesjonalna-obsluga-klientow/)a jest jedną z najlepszych decyzji, które możemy podjąć, w takim razie jeżeli posiadamy takie ewentualności, to niezbędne powinniśmy je wykorzystać.