Jak na przykład powinien zostać przeprowadzony poparwny odbiór domi od developera?

Wydawałoby się, że odnalezienie odpowiedniego mieszkania i wpłacenie pieniędzy to koniec problemów, na nieszczęście to jeszcze nie wszystko. Ostatnią sprawą, którą musisz jeszcze uczynić jest odbiór mieszkania od dewelopera.

Nade wszystko na umów się za dnia, a nie przykładowo w porze wieczoru podczas gdy robi się już ciemno. Dlaczego? Bo za dnia widać wszelkie ewentualne nierówności, uszkodzenia bądź inne skazy. Przy świetle dziennym bez trudu zobaczysz przykładowo nierówności podłoża bądź tynku.

w kuchni

Autor: Sarah Roth
Źródło: http://www.flickr.com

Pamiętaj także o tym, by nic nie robić w pędzie. W końcu jest to Twoje mieszkanie (więcej szczegółów), z tej przyczyny masz upoważnienie dokładnie je obejrzeć oraz nie musisz się niczego obawiać, deweloper natomiast nie ma prawa Cię popędzać. Odbierając mieszkanie od dewelopera powinno porządnie przyjrzeć się wszelkim szczegółom. W końcu to Ty płacisz za mieszkanie, wobec tego powinno być one zgodne z Twoimi oczekiwaniami, i także z rzeczami, jakie zostały uwzględnione w umowie. Z jakiej racji chociażby masz płacić na przykład za nierówną, źle stworzoną podłogę? Mnogość osób decyduje się również na zatrudnienie inspektora budowlanego, jest to koszt mniej więcej 200 – 300 złotych, jednak masz pełne przekonanie, że fachowy inspektor budowlany bezspornie ogromnie precyzyjnie oceni mieszkanie i to pod każdym względem. Takiej osobie możesz w pełni zaufać.

Powinno się dowiedzieć się jak winien wyglądać taki odbiór mieszkania a także na jakie rzeczy powinno się potrzebnie zwrócić uwagę w trakcie tej sytuacji – odbierz mieszkanie z nami.
Jeśli jednak decydujesz się na samoistne odebranie mieszkania od dewelopera to nie zapomnij o wzięciu ze sobą kilku niezbędnych, istotnych rzeczy, takich jak centymetr, poziomicę, stalowy kątownik no i oczywiście umowę wespół z projektem mieszkania.

Skandynawia we wnętrzu

Autor: Pracownia Anny Koszeli
Źródło: Pracownia Anny Koszeli

Bądź skrupulatny.

Czy opisywane zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? To wejdź i zobacz, co ma porządna treść (https://www.partnerzy.pl/znajdziemy-dla-ciebie-nieruchomosc) – odnajdziesz w tamtym miejscu podobnie absorbujące dane.

Zawsze szczegółowo obejrzyj ściany, podłogi, stwierdź czy mieszkanie jest ścisłe z projektem, czy użyto takich materiałów za które zapłaciłeś, czy gniazdka znajdują się w tych miejscach, w jakich są oznakowane na projekcie itd.
Chcesz wiedzieć więcej ?