Jakim sposobem przedostać się z własną propozycją do zmotoryzowanych?

Naturalnie zmotoryzowanych ludzi w Polsce jest wiele milionów – spora ilość dorosłej części naszego społeczeństwa. Jednak nie ma najmniejszego sensu zawężać tematu. No powiedzmy, że chodzi tutaj o to, aby ze swoją ofertą dotrzeć do jak największej części mieszkańców największych aglomeracji miejskich. Przede wszystkim chodzi akurat tutaj o Warszawę i Kraków. Według mnie reklama na telebimie może w dużym stopniu pomóc nam w osiągnięciu zamierzonych celów. Weźmy choćby pod uwagę umieszczenie reklamy własnej firmy na telebimie zamieszczonym przy ruchliwej ulicy. W końcu to gwarancja większej rozpoznawalności!

autostrada

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Można śmiało powiedzieć, że choć w naprawdę wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż nie mamy środków na promocję, to bez cienia wątpliwości nie można oszczędzać na tego typu metodach. Być może trochę się mylę, ale bez dwóch zdań nierzadko sytuacja jest taka, iż reklama telebimowa może dać niesamowite wyniki.

Jeśli ciekawią Cię omówione treści, to kliknij w widoczny link. Tam umieściliśmy darmowy wgląd do bardziej dokładnych wiadomości powiązanych z tym wątkiem.

Wcale nie przesadzam – np. moja myjnia samochodowa jest popularniejsza przede wszystkim dzięki temu, że jakiś czas temu skusiłem się na telebim warszawa. Takie są fakty.

Dużym atutem takich nośników reklamy jest szczególnie to, iż pracują dla naszej firmy także po zmroku. A więc telebimy są lepszym rozwiązaniem, aniżeli typowe billboardy. Pamiętaj o tym, drogi przedsiębiorco. Nie chciałbym, abyś potem nieustannie skarżył się na to, że wpakowałeś znaczące środki w reklamę, lecz na swoje nieszczęście nie dało to zysków. Miej to na uwadze, ponieważ nie ma sensu pakować pieniędzy w taką reklamę, która nic nie przynosi.

Reklama bilboard

Autor: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym wyjściem jest szczególnie to, aby lekko dywersyfikować działania reklamowe. Czyli telebim kraków jest OK, lecz idealne rozwiązanie jest wtedy, gdy dobrze wiemy, iż trzeba zamieścić reklamę w kilku miejscach. Tylko jedna reklama(zobacz konfekcjonowanie) w zasadzie nie daje zbyt wiele. Czyli reklama telebimowa jest skuteczna, daje niesamowite wyniki, lecz w żadnym razie nie powinno być tak, że podejdziemy do swoich zadań w nieprofesjonalny sposób. Potem będziemy uważali, iż straciliśmy forsę. Lepiej unikać tego typu sytuacji!