Monitor z lampami LED to zachwycające miejsce na reklamę artykułów czy też usług

Reklama na telebimie z oświetleniem LED to zaawansowana, funkcjonalna oraz skuteczna reklama, która przenika do ogromnej liczby osób. Oświetlenie LED jest energooszczędne, dzięki czemu jest to również tania forma reklamy przedsiębiorstw, organizacji czy działań promocyjnych, kampanii czy obywatelskich. A także można skutecznie reklamować rozmaite towary czy usługi.

ekran led

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Telebim Sosnowiec CH Plejada jest ustawiony przy ruchliwej jezdni, gdzie codziennie przejeżdża mnóstwo pojazdów. Ponadto jest zlokalizowany przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie są eleganckie sklepy, a też hipermarket Carrefour. Dlatego również jest każdego dnia ogromna rotacja osób, którzy przychodząc do tego sklepu, mogą dojrzeć tą reklamę.

Czy masz ochotę może dostać link do strony aplikacje flutter tworzenie, gdzie czekają na Ciebie następne wpisy? Myślimy, że przypadnie Ci do gustu nasz serwis.

Telebim jest zauważalny z parkingu sklepu, zatem widzą go tak jak kierowcy jak i klienci tego Centrum. Dzięki oświetleniu LED reklama jest zauważalna z wielkiej odległości, a także pełną dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada oferuje energooszczędne diody, jakie ma długą wytrzymałość. Dzięki temu marketing zamieszczony na monitorze nie jest ogromnie drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ulubionych punktów do spacerowania dla turystów oraz mieszkańców. Wobec tego to doskonałe miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.

reklama w gdyni

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com

Reklamę w tym miejscu zauważy każdy kto jest w tym punkcie na spacerze, ale też jest to punkt, gdzie odbywają się festyny czy też koncerty. Ekran z oświetleniem LED jest widoczny z wielkiej odległości, przy skrzyżowaniu kluczowych ulic w głównym punkcie Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to wyśmienite z tej przyczyny miejsce na marketing – polecana strona. Oświetlenie LED nie tylko jest energooszczędne, ale także oferuje ogromną żywotność. Reklama (reklamowe gadżety medyczne) na telebimie w tym miejscu zdecydowanie przyciąga wzrok, dlatego to doskonałe miejsce na reklamę produktów czy usług, a także wszelkich działań czy komunikatów.