Nowoczesne podejście do zapewnienia klientom potrzebnych części w oparciu o Hardox Wearparts.

Współczesne, wydajne przemysłowe maszyny i urządzenia wymagają długiej pracy bez awarii. A taką pracę w pierwszej kolejności może zagwarantować odpowiedni projekt, a następnie najwyższej jakości materiały zastosowane do ich wyprodukowania. Firmy wymagają odpowiedniej jakości i taką też jakość mogą otrzymać, choć rzecz jasna trzeba za nią zapłacić odpowiednią cenę.

schody

Autor: Ewa Minge Creative Group
Źródło: Villa Natura

Lecz przeważnie warto, bo często jeden dzień przestoju maszyny z powodu urwania jakiejś części będzie kosztował kilka razy więcej, niż ten element kosztuje. Ważna jest także solidność poszczególnych elementów roboczych, i ich żywotność. Wymiana łyżki do koparki co kilka dni z powodu jej wytarcia nie tylko mogłaby być niezmiernie kłopotliwa, ale także rodziłaby sporo kosztów.

Z tego też powodu wymaga się, żeby zarówno takie łyżki, jak i pozostałe części i elementy maszyn zrobione były z materiałów odpowiedniej jakości, pozwalających na długą, bezawaryjną pracę. A bardzo dobrze nadawać się do tego będą trudno ścieralne stale Hardox, jak sama ich nazwa będzie wskazywać jest to najwyższy poziom materiałów stosowanych do budowy maszyn. Zaznajom się z tym: .

Jednak bez względu na to, jaką wytrzymałość ma sama stal, to w końcu najbardziej nawstal (polecamy podkładki nierdzewne)rwały materiał ulegnie uszkodzeniu. W takim przypadku zawsze ważne jest, aby wymieniana część miała dokładnie takie same parametry, jak zużyty element. Firma Hardox wymyśliła na to rozwiązanie, otwierając Hardox Wearparts, czyli specjalistyczny sklep w komplety sposób obsługujący kontrahentów w zakresie dostarczania części eksploatacyjnych.

Jeżeli interesują Cię opisane w tym materiale tematy i chcesz przeczytać większą ilość informacji na taki temat – wejdź tu.

Podstawową zaletą takiego sklepu jest zapewnienie klientom dostęp do wszystkich części zamiennych przy pomocy lokalnych kooperantów.

Stal hardox

Autor: www.hardox.com
Źródło: www.hardox.com

W zakresie ich zadań leżeć więc będzie cięcie stali według specyfikacji, jej frezowanie i montaż gotowej części. Wszyscy partnerzy powinni przechodzić systematyczne szkolenia, posiadają odpowiednie certyfikaty i otrzymują dostęp do potrzebnych informacji firmy Hardox. Dzięki temu dadzą one radę sprostać wszystkim zadaniom i zrobić każdą część zamienną, jaka potrzebna będzie komuś, komu urządzenie właśnie się zepsuło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*