Wrocławskie Krzyki – znakomita lokalizacja dla nabywców nieruchomości

Krzyki są jedną z najczęściej wskazywanych dzielnic przez osoby zainteresowane nowym lokum. Co na to wpływa?
Jeśli chodzi o mieszkania Krzyki Wrocław, które oferuje to z analiz rynku wynika, iż za metr kwadratowy mieszkania owej dzielnicy trzeba zapłacić od ok.

Optycznie powiększona łazienka

Autor: Soudal
Źródło: Soudal

5,5 do 6,5 tys. zł.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany artykuł, to bez ociągania kliknij ten odnośnik – to bardzo ważna strona, która prezentuje podobną tematykę.

Faktycznie, w innych lokalizacjach można znaleźć tańsze oferty, pomimo to chętnych do osiedlenia się na Krzykach nie brakuje. Prawie połowa klientów z Wrocławia podaje, że jest zainteresowana tą lokalizacją . Duże znaczenie może mieć tutaj spora ilość zielonych terenów, a jednocześnie sprawne połączenia z centrum i innymi dzielnicami (z pętli wyjeżdża wiele autobusów oraz tramwajów). Ponadto, zróżnicowanie tej dzielnicy jest ogromne – powstają tu nowe osiedla, jak i można za atrakcyjną cenę kupić kawalerkę bądź większe mieszkanie remontu. Krzyki zajmują prawie 55 kilometrów kwadratowych powierzchni, więc można postawić na lokalizację bliżej śródmieścia, jak i bliżej Bielan. Nie bez znaczenie jest również rozwój tej strefy – na południu jest obwodnica, dzięki której bez problemu można dostać się na Nowy Dwór, Psie Pole, lotnisko czy stadion. Niedaleko jest również kompleks handlowy – galeria Aleja Bielany, restauracje, markety budowlane i mnóstwo innych. Nabywcy nieruchomości cenią sobie kameralny klimat Krzyków, lecz równocześnie zwracają uwagę na dostępność towarów i usług.

mieszkania krzyki wrocław

Autor: Pracownia Projektowa ArC2
Statystyki pokazują, iż w takiej kwestii jak mieszkania Wrocław kupno najbardziej opłacalny jest rynek wtórny na Krzykach . Taką nieruchomość można nabyć już za trochę ponad 4 tys. zł za metr metr kwadratowy mieszkania.

W tej sytuacji trzeba jednak wziąć pod uwagę ewentualne koszty remontu. Jeżeli chodzi o Wrocław tanie mieszkania wyszukamy również na Psim Polu, aczkolwiek ta lokalizacja dla klientów nie jest tak atrakcyjna z powodu słabszych połączeń komunikacyjnych. Więcej na