SSAB (huta stali), czołowy producent stali

Szwedzka marka SSAB, od dawna łączona jest z bardzo wysoką jakością. Zamiarem przedsiębiorstwa było i jest kształtowanie świadomości marek towarów. Huta stali SSAB wytwarza stale do wielu branż przemysłu, koncentrując się na produktach niszowych i wysoce mocnych, do modelowania na zimno. Zakres zastosowań stali marki SSAB ograniczony jest jedynie przez wyobraźnię konstruktorów.

części do pługa

Autor: STAL-HURT
Źródło: www.stal-hurt.com
Stali SSAB używa się tam, gdzie chcemy wykluczyć przebieg obróbki termicznej, podwyższyć żywotność towaru i jego bezpieczeństwo, a także obniżyć masę, oraz wartości produkcji. Rozpoczynając od blach najcieńszych, wykorzystywanych jako podbicia butów wytrzymałych na przebicie, poprzez struktury bezpieczeństwa samochodów, sprzęt komunikacyjny, pojazdy specjalistyczne, czarne skrzynki do samolotów, aż do szkieletów budowlanych typu silosy zbożowe, lub skocznie narciarskie pobudowane ze stali odpornej na korozję atmosferyczną.Pozytywem SSAB, poza dostępem do najlepszych na globie złóż rudy żelaza, jest wieloletnie doświadczenie w produkcji zaawansowanych wyrobów przystosowanych do potrzeb nabywców.

Ten tekst wydał Ci się interesujący? W takim razie zachęcamy do naszej następnej witryny. Tam oczekuje na Ciebie najnowszy tekst (www.inter-bis.pl/trak-tasmowy-poziomy).

SSAB jest światowym przywódcą w obszarze postępu, wynalazków i wytwórczości zaawansowanej stali wysoko wytrzymałej. W przypadku takich (szczegółyo tym- hmlnosewicz.pl/pl/oferta/zbiorniki-ze-stali-weglowej)stali, ważne jest, by można było je łatwo modelować, obrabiać i łączyć.

Blacha

Autor: Mark Fickett
Źródło: http://www.flickr.com
Blachy ze stali SSAB to materiał o wyjątkowej twardości, także znakomitej zdatności do obróbki warsztatowej. Jednym z wielu artykułów sporządzanych z blachy wysoko wytrzymałej są lemiesze. Wyrabiane są do wszystkich typów maszyn budowlanych, a także lemiesze do maszyn drogowych i rolniczych . Dzięki zastosowaniu twardej stali, lemiesze poważane są w górnictwie podziemnym i kopalniach odkrywkowych, gdzie pracują w ekstremalnych warunkach.
Dzięki użytkowaniu stali SSAB, posiadają powiększoną żywotność w odniesieniu do lemieszy robionych z pozostałych stali trudno ścieralnych przyczyniając się tym samym do podniesienia skuteczności wytwórczej maszyn.
Z blachy wysoko wytrzymałej, jest możliwość wykonać lemiesze i elementy nawet do najbardziej niezwykłych maszyn. Każdego roku podwyższa się grono nabywców stali SSAB.