Suszarki hotelowe to bezpieczne urządzenia, które mogą podwyższyć standard obiektów

Detalem obowiązkowym w wyposażeniu hoteli, basenów czy innych powszechnych łazienek są suszarki. Czasami w drodze asystuje nam jedynie nieduża torba, do której jesteśmy w stanie spakować tylko najpotrzebniejsze rzeczy, suszarka nieczęsto się tam znajduje. Posiadacz szanującego się pensjonatu czy hotelu może zadbać o umieszczenie tego wyposażenia w pokojach do dyspozycji gości na rzecz ich komfortu i podniesienia standardu lokalu.

basen w hotelu

Autor: Jorge in Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjście na dwór w mokrych włosach nie jest w żadnym wypadku należytym rozwiązaniem. Może nas przewiać, przez co zachorujemy. Jeżeli nawet nie mamy zamiaru nigdzie wychodzić po kąpieli, niewysuszenie włosów może osłabić cebulki oraz doprowadzi do tego, że zanieczyszczenia prędzej przylepią się do nich, a bezwiedne pocieranie włosów o poduszkę niszczy je. Większa część zarówno kobiet, jak i mężczyzn twierdzi, że suszarki hotelowe to trzon wyposażenia, bo za ich wsparciem układają sobie fryzurę i nie mają obaw, że będą źle wyglądać.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy kilkoma rodzajami omawianego urządzenia o odmiennych mocach. Uruchamia się je szybko, stosuje przyjemnie ze względu na wygodną rączkę. Suszarki hotelowe posiadają przewód, który po zdjęciu z obudowy sprzętu włącza je, ale też automatycznie wyłącza po jego odłożeniu – zamów od Impeco. Dodatkową zaletą jest ponadprogramowy system zapobiegający przegrzaniu . Montowane są w obiektach SPA, centrach rozrywki, hotelach. Wytrzymałość na przeróżne czynniki zewnętrzne, np. działanie wilgoci to duży plus, jest dozwolone więc lokować je w miejscach,w których tradycyjne się nie sprawdzą ze względów bezpieczeństwa, np. na basenach. Te przyrządy elektroniczne są tanie w utrzymaniu w porównaniu do tradycyjnych suszarek . Ich powietrze nie ogrzewa się tak jak w pokojowych urządzeniach, dzięki czemu pobiera mniej prądu. Lubiani producenci to: Merida, Starmix, Linea Trade.

Publikowany tekst jest bardzo interesujący? Jeśli także tak uważasz, to kliknij na pomocny tekst (http://www.gaster-sol.pl/pl/grupy-towarowe/produkcja-zywnosci), który posiada nie mniej wartościowe informacje.

Gdy zależy Ci na zadowoleniu z wyjazdu gości odwiedzających Twój hotel, powinieneś umieścić w nim suszarki hotelowe. Są bowiem oszczędne, w takim przypadku przyjazne dla Twojej kieszeni, a dodatkowo bezpieczne w używaniu. Odwiedzający nie będą mieli zastrzeżeń co do tego, że udogodnienia hotelu są na dobrym poziomie.