Telebim jest wytrzymały na czynniki atmosferyczne

Zobaczmy co proponuje nam telebim

Myśląc o odpowiedniej lokalizacji dla naszej reklamy najczęściej chcemy, aby okazały się to miejsca silnie zaludnione, ponieważ tylko wówczas będziemy mieli pewność, że właściwa ilość ludzi będzie miała szansę się z nią poznać.

billboardy reklamowe

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwym rozwiązaniem może okazać się tutaj telebim (na przykład: telebim przy Daszyńskiego – Prabuty), który świetnie spisze się w różnych sytuacjach atmosferycznych, gdzie praktycznie nie ma szansy, żeby podlegał zepsuciu. Co więcej niekiedy ludzie mieszkający w pobliżu reklamy uskarżają się, że światło z lampy, która ją oświetla, wchodzi im do mieszkania i nawet w nocy mają tak jasno, jakby był środek dnia. Przy telebimach nie ma tego problemu, gdyż światło, które od niego bije, okazuje się na tyle przytłumione, że choć reklama okazuje się dobrze zauważana, to jednak nikomu nie szkodzi oraz nie razi w oczy. Kiedy bliżej zapoznamy się z ofertą wypożyczenia takich telebimów, to przekonamy się, że jest to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć.

telebim reklamowy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy pokazywać różnorakie kolory

Przy takich telebimach używana okazuje się technologia cyfrowa, która powoduje, że możemy w czasie wyświetlania używać różnych barw, dzięki czemu mamy świadomość, że reklama będzie fajniejsza, a zatem będzie przyciągała jeszcze większą uwagę potencjalnych kontrahentów. Poza tym taka technologia zezwala na wyświetlanie mnóstwa szczegółów, o których nawet nie moglibyśmy pomyśleć wykorzystując inne pomysły na ukazanie reklamy.kontakt (polecamy nota bene)Ta cyfrowa technologia powoduje także, że można na więcej sobie pozwolić, a zatem obraz okazuje się świetnie widoczny też przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Sprawdźmy ofertę rozmiarów

Jeśli wejdziemy na stronę firmy, która oferuje nam wynajęcie takiego telebimu (nieco więcej: to i więcej), to szybko przekonamy się, że ma ona bogatą propozycję rozmiarów, więc będziemy mieli szansę wybrać taką wielkość telebimu, która najbardziej będzie nam odpowiadała. Dzięki temu właściwie go dobierzemy do miejsca, gdzie ma być ustawiony, jak i do naszych potrzeb gdy chodzi o ukazywaną reklamę.