Unikalne ściany jednakowo mieszkań jak i elewacji zewnętrznych, nowym coraz popularniejszym trendem

Obecnie opcji, które umożliwiają nadanie swojemu apartamentowi całkowicie nowego wymiaru estetyzmu jest na tyle dużo, że dowolny odbiorca jest zdolnym zrealizować nawet najbardziej oryginalnej wizji.

Dekoracja ścian przeszła dużą ewolucję. Aranżujący swoje mieszkanie progresywnie zorientowani odbiorcy nie są już ograniczeni w swoich opcjach do tapety lub puszek jednokolorowej farby. Artystyczne malowanie (zobacz malowanie dekoracyjne ścian) ścian stało się w ostatnich latach prawdziwym hitem aranżacyjnym. Zróżnicowane dzieła, które w wielu przypadkach można było zobaczyć wyłącznie na fasadach budynków w formie graffiti coraz bardziej zaznaczają swoją obecność w tysiącach polskich domów. Artystyczne malowanie ścian daje o wiele szersze pole do manewru – w efekcie pełniejsze oddanie swoich unikalnych preferencji i stylu bycia jest łatwiejsze i najzwyklej tańsze. Artystyczne malowanie ścian w zależności od zamyślanego projektu pozwala bardzo zmniejszyć koszty związane z jego realizacją.
londyn

Źródło: pixabay
aranżacje wnętrz

Autor: Lisa Pinehill
Źródło: http://www.flickr.com
Warszawa

Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Malowanie murali wewnątrz mieszkań to nowy efektowny trend, który każdego roku zaskarbia sobie coraz liczniejsze rzesze zwolenników – szczególnie wśród ludzi młodych (efektowne malowanie murali). Jednak wnętrza apartamentów nie są wyłączną domeną artystycznego podejścia względem do malowania ścian. Malowanie murali na przestrzeniach zewnętrznych w dalszym ciągu jest popularne.

Z tej formy upiększenia korzystają jednakowo konsumenci jednostkowi i różnego typu przedsiębiorstwa pragnącą w ciekawy sposób przykuć uwagę możliwych nabywców.