Uruchomienie obiektu sportowego czy parkingu wiąże się z koniecznością bieżącej obsługi klientów

Oczywiście da się wszystko robić w sposób ręczny, to znaczy w miejscu sprzedaży biletów postawić przenośną drukarkę fiskalną i tylko ją używać do swojej pracy. Lecz przy ręcznej obsłudze sprzedaży można wiedzieć w zasadzie tylko to, że danego dnia sprzedano jakąś ilość biletów. Wszystkie dodatkowe dane zwyczajnie przepadają, a właśnie dzięki nim można by było dużo poprawić w obsłudze albo zaproponować nowe rozwiązania.

parking

Autor: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też coraz popularniejsze jest specjalne oprogramowanie, zwane popularnie ESOK, które umożliwia znacznie bardziej zaawansowaną obsługę odwiedzających obiekt klientów. Programy niektórych firm bardzo dobrze będą sobie radzić z szerokim przekrojem obiektów, począwszy od basenów i stadionów, a kończąc na parkach rozrywki i parkingach – porównaj na . Obiekty te mocno będą się od siebie różnić i każdy z nich będzie potrzebował specyficznych funkcji, ale baza we wszystkich tego typu programach jest taka sama.
Najistotniejszą funkcjonalnością wszystkich programów do obsługiwania klientów jest wystawianie im biletów. Będzie się to wiązać z modułem rozliczeń, dzięki któremu wiadomo dokładnie, jak wyglądała sprzedaż z danego okresu. Zależnie od typu obiektu każdy taki program będzie miał indywidualne funkcjonalności.

Gdy stwierdzisz, że zawarte w tym tekście informacje są ciekawe, przeczytaj ponadto szczegóły w linku płaszcze grzewczo chłodzące. Odnajdziesz tam tak samo przydatne dane.

W przypadku obiektów sportowych na pewno może się przydać możliwość prowadzenia rezerwacji, zaś na basenach i w parkach wodnych kompleksowa obsługa szafek na chipy to obecnie standardowa rzecz.

parking

Za to funkcjonalny system parkingowy powinien posiadać moduł informujący o zajętości miejsc na obiekcie, połączony z obsługą abonamentów i rezerwacji.

Jeżeli po przeczytaniu powyższego postu nadal masz dodatkowe pytania, to sprawdź oprócz tego to ważne omówienie (https://kador.pl/zarejestrowany-agent/) – są w tamtym miejscu analogiczne treści.

Praktycznie wszystkie pakiety oprogramowania są także wyposażone w szereg przydatnych analiz i zestawień – więcej na ten temat – dzięki nim właśnie właściciele będą mogli wyciągnąć dużo istotnych podczas podejmowania decyzji informacji. Dzięki takim programom obsługa klientów jest dużo wygodniejsza i szybsza, a poza tym pozwala na dużo więcej, dlatego też są one bardzo często wykorzystywane przez właścicieli wielu obiektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*