W jaki sposób postawić tablicę reklamową

Współczesna reklama w formie dużych tablic reklamowych emitujących zmieniające się treści reklamowe cieszy się w ostatnim czasie ogromnym powodzeniem. Jest to możliwe dzięki technologii LED. Jak zamieścić reklamę naszej firmy bądź produktów na tak zwanym telebimie? Opcje są dwie; można rzecz jasna taki telebim wydzierżawić, ale o ile dysponujemy odpowiednim do tego miejscem – warto zainwestować w swój własny telebim.

billboard reklamowy

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Inwestycja w telebim może być realizowana zarówno na gruncie własnym inwestora jak też na gruncie dzierżawionym.

Jeśli zafascynował Cię ten materiał, to tu jest notka z www (http://upadloscbb.pl/upadlosc-konsumencka-bielsko-biala), która także ma niezwykle absorbujące dane na prezentowany tutaj temat.

Warto nawiązać z posiadaczem parceli umowę tak zwaną warunkową na zakup bądź dzierżawę gruntu, wchodzącą w życie dopiero po uzyskaniu stosownych zezwoleń na tę inwestycję. Umowę najmu najlepiej zawrzeć na jak najdłuższy czas, tak byśmy mogli spokojnie działać korzystając ze wzrastającej popularności postawionego przez nas telebimu. Tego typu umowy najczęściej podpisuje się na okres od dwóch do dziesięciu lat. Sprawdź: telebim Łomża Legionów.

telebimy reklamowe nocą

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

Miejsce pod telebim musi spełnić dwa podstawowe wyznaczniki: atrakcyjna lokalizacja oraz zapewnienie zasilania . Najbardziej odpowiednią będzie lokalizacja przy dużych aglomeracjach, tj. centra miasta, blokowiska, również usytuowanie przy drogach przelotowych, przy obiektach tj.: sklepy, stacje benzynowe, itp.. Ważna jest również dobra widoczność telebimu (brak drzew przesłaniających emitowane treści ). Inspiracje tutaj: .

Instalację jak też podłączenie zabezpieczeń musi wykonać instalator z właściwymi uprawnieniami według zaordynowań producenta zabezpieczeń jak też obowiązujących przepisów prawna.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie ciekawy, to koniecznie kliknij tu i zobacz tamto opracowanie – w tamtym miejscu również znajdziesz dużo cennych informacji.

Należy mieć na uwadze to, że żaden wariant zabezpieczeń nie zapewnia nam zupełnej eliminacji ryzyka mającego związek z występowaniem przepięć, lecz tylko ryzyko to minimalizuje.

Telebimy konstrukcja których nie jest na stałe scalona z gruntem fundamentem można zamontować na podstawie zgłoszenia zamierzenia przeprowadzenia robót budowlanych we odpowiednim Starostwie Powiatowym (dział architektury). Do zgłoszenia zamierzenia wykonania prac budowlanych powinno się dołączyć: mapkę sytuacyjną obiektu, zwięzły opis realizowanych robót, niedługi opis urządzenia oraz akt własności działki (względnie umowę dzierżawy). Jeżeli zaś telebim będzie na stałe związany z gruntem konieczny będzie projekt i zezwolenie na budowę.