Ekrany ledowe – chętnie wybierane nośniki reklamy

Współczesna technologia ciągle nas zaskakuje. Podobnie było w momencie, gdy pojawiły się na rynku ekrany ledowe. Dziś nikogo nie dziwi ekran led, ale jest to niesamowicie dobre rozwiązanie np. w telewizorach, chociaż tego rodzaju wyświetlacze wykorzystuje się też w urządzeniach innego typu. Ekrany te daja możliwość np. na dobrą reklamę i mówi tu wcale o reklamowaniu się w TV. Chodzi raczej o reklamy na ulicach. Kiedy mkniemy ulicą większego miasta na pewno widzimy telebimy, a telebimy to nic innego jak ekrany ledowe. Dzięki nim reklama ma całkiem nowy wymiar. Bez względu na warunki pogodowe telebimy ciągle pokazują reklamy.

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ekrany diodowe to nic innego jak ekrany typu led.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo interesujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (robak.konin.pl/), a na pewno znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Nie każdy wie, że telebim to właśnie ekran LED, a tych ostatnimi czasy pojawia się w mniejszych i większych miastach bardzo dużo. Wyświetlacz ledowy jest idealnym rozwiązaniem na to, by zwrócić uwagę któregoś przechodnia. Dlatego z wielką pieczołowitością poszukuje się dobrej lokalizacji dla tego rodzaju ekranów. Telebimy są montowane, w takich miejscach, w których jak najwięcej osób będzie w stanie je zobaczyć.

Na jednym ekranie wyświetlają się reklamy nawet kilkunastu firm, co daje możliwość na zarobienie ludziom, którzy wynajmują telebim tym firmom, które chcą się reklamować. A firmy, które wybierają taką reklamę na ekranach led – ekran LED na ul. Batorego w Andrychowie, wiedzą, że da im to zysk. Można łatwo dostrzec, że po ogarnięciu reklam na telebimie poziom zainteresowania produktami albo usługami danego przedsiębiorstwa wzrasta.

Choć znajdą się zapewne osoby, które w to nie są w stanie sobie tego wyobrazić i zdaje im się, że kupno reklamy na telebimie niewiele da, to są w błędzie. Jeśli zależy nam żeby nasza firma dezynsekcja wroclaw – ProCleaner faktycznie zaczęła odnosić oczekiwane sukcesy, to musimy zapłacić za reklamę tego typu – sprawdź.

Wiadomo, że trzeba pamiętać, że efektywny marketing to nie jedynie reklamowanie się na telebimie, ale przecież od czegoś musimy zacząć. A najlepiej rozpocząć od tego, co będzie trafiało do dużego grona odbiorców. Na początek powinniśmy zobaczyć, gdzie w naszej miejscowości są postawione wyświetlacze led, a po drugie trzeba dowiedzieć się, jaka jest cena za wyświetlania reklamy na nich.