komponowanie witryn sklepowych

Zagospodarowanie przestrzeni na wystawie sklepowej jest nie lada sztuką. Dobra aranżacja wystawy sklepowej częstokroć decyduje o tym, czy konsument przekroczy progi danego sklepu. Nadzwyczajny, oraz ciekawy wygląd witryny jest idealną i skuteczną formą reklamy. Dekoracje witryn sklepowych to użycie wiedzy psychologicznej, marketingu, zasad kompozycji plastycznych do kreowania fantastycznych ekspozycji, jak i do projektowania ekspozycji sklepowych, jakie umożliwiają sukces handlowy, przyciągną oko klienta i nakłonią do dokonania zakupów.

Witryna sklepowa

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze wykonana ekspozycja sklepowa jest w stanie przyczynić się do podniesienia sprzedaży. Studio FX spowoduje, że zestaw artykułów w oknie (www.alglas.pl/) wystawowym nie okaże się przypadkowa. Profesjonaliści stworzą ją właściwie, wedle konkretnego, przemyślanego pomysłu – warto zobaczyć.

Właściwie dobrane dekoracje witryn sklepowych (klik!) są zachęceniem do przekroczenia progu sklepu. Ułożenie artykułów na wystawie pod żadnym pozorem nie może być przypadkowe. Poszczególne jej części w różnym stopniu przyciągają uwagę. Środkowy punkt wystawy na wysokości oczu, to lokalizacja, gdzie wzrok klienta pada w pierwszej kolejności. To, czy ekspozycja pozostanie zauważona, zależy od jej pozycji, asortymentu, a również od tego, w jaki sposób wyeksponowana jest propozycja. Podstawowym obowiązkiem witryny jest zatrzymanie i zainteresowanie przechodnia.

Przy konstruowaniu wystaw sklepowych, studio FX będzie miało do czynienia z artykułami, które mają swój osobny kształt, barwę i fakturę. Każde te elementy biorą aktywny udział w kompozycji.

Ogromnie ważnym szczegółem przy kreowaniu wystaw jest zastosowanie światła.

Widzisz u siebie niedosyt? Chcesz sporo artykułów na zbliżony temat? Dla nas to wyśmienita nowina. Więc kliknij (http://www.pbokaszynski.pl/kontakt/) w ten link i gotowe.

Uwydatnia produkty zestawione na wystawie, dzięki czemu stają się one bardziej atrakcyjne, ożywia je, a także oświetla je o zmierzchu. Istotne jest, żeby oświetlenie pasowało i kreowało jedną, spójną całość z wyposażeniem, również charakterem.

Kreując dekoracje witryn sklepowych powinno się należycie dostosować natężenie, jasność, kolor, lecz także typ światła, które będzie oświetlać produkt. Światło jest w stanie uwydatnić poniektóre części ekspozycji, tak żeby wyglądały bardziej zachęcająco.