Nawierzchnie sportowe powinny być odporne na ścieranie

Nawierzchnie sportowe muszą być robione z właściwego materiału
Jeśli projektujemy halę sportową, albo bieżnię musimy posiadać gwarancję, że jej nawierzchnia będzie trwała i odporna na tarcie. Dlatego właśnie musimy się koncentrować tylko na tych przedmiotach, które idealnie nadają się na nawierzchnie sportowe oraz dadzą nam świadomość, że nic się z nimi nie stanie, nawet kiedy będą na nie działały różne czynniki atmosferyczne.

Boisko piłkarskie z tartanu

Autor: LEGI
Źródło: www.legi-polska.pl
Przez to też przeważnie w takich miejscach wykorzystywany będzie tartan eltan S/E,a zatem materiał poliuretanowy, który będzie niesamowicie wytrzymały i który okazuje się być wytrzymały nawet na naprawdę wysokie temperatury. To także sprawia, że zazwyczaj jest on stosowany na obiektach sportowych, gdyż tworzy solidną i sprężystą nawierzchnię.

Klei d4 idealnie nadaje się do trudnych zadańOd czasu do czasu jest tak, że pragniemy ze sobą złączyć jakieś materiały, które nie nadają się nazbyt do złączenia. Wówczas powinniśmy popatrzeć na klej do drewna Chemolan B40, który świetnie przydaje się do ciężkich spraw. Odpowiednia struktura tego kleju spowoduje, że z jednej strony okazuje się być on w stanie powiązać ze sobą najróżniejsze materiały, z drugiej niesamowicie prędko wysycha, a dodatkowo jeszcze jest trwały oraz nawet wysokie temperatury nie będą miały wpływu na jego cechy. Właśnie to wszystko spowoduje, że klej poliuretanowy intechemol ten będzie stosowany również w przemyśle, bo to co zostanie za jego pomocą powiązane, już nie będzie chciało się rozłączyć, co daje gwarancję skuteczności.

Wszystko powinno być mocne
Zazwyczaj jeżeli chcemy z czegoś wykorzystywać, pragniemy mieć świadomość, że będzie mocne. Dlatego przed zastosowaniem, trzeba przeczytać o konkretnym materiale i sprawdzić, czy nadaje się do naszego zadania. Jedynie wówczas będziemy posiadali gwarancję, że będziemy usatysfakcjonowani ze swojej decyzji i że nie będziemy musieli się martwić o wytrzymałość konkretnego materiału.