Odmiana zabarwienia samochodu – oklejanie samochodu

Często bywa, iż nabyty przez nas pojazd z drugiej ręki nie posiada wymarzonego koloru, ale nabyliśmy go albowiem był w dobrym stanie oraz posiadał lepsze oprzyrządowanie.

Czasami nawet kupując nowiutki pojazd lista dostępnych barw nadwozia może wydać się skąpa. Wtenczas z pomocą przychodzi nam folia do całościowego oklejenia czterokołowca.
Billboard

Autor: Newtown grafitti
Źródło: http://www.flickr.com
Oklejanie pojazdu folią to coraz to popularniejsza także w Polsce forma przemiany zabarwienia samochodu. Z roku na rok powstaje coraz więcej zakładów, jakie potrafią fachowo zainstalować folię samochodową. Tu przoduje Małopolska. Jak więc wygląda podobne obklejenie? Arkusze folii zastają nałożone na odpowiednio przygotowaną detergentami karoserię samochodu. W bardziej kosztownych wersjach montażu auto rozmontowywane jest z bez trudu demontowalnych części nadwozia jak drzwi, lusterka oraz tym podobne.

Intrygujący artykuł? Jeżeli tak uważasz, to kliknij ten link, wyczerpujący tekst, który w tamtym miejscu znajdziesz, też jest coś wartościowego!

Rzecz jasna folię można zamontować także bez rozbierania nadwozia, jednakże rozbiórka elementów umożliwia łatwiejsze jak też lepsze dostosowanie arkuszy folii i co za tym idzie wyższą jakość uskutecznionej modyfikacji. Doświadczone zakłady potrafią tak wykonać proces powtórnego montażu, iż jakość złożenia karoserii będzie porównywalna z fabryczną.

Jeśli auto jest już wstępnie przygotowane, następuje nałożenie folii. To proces dosyć zawiły, jako że folia ma małą grubość i ma bardzo mocny klajster.

Czy posty opublikowane na danej witrynie (http://www.poltrading.com.pl/) ogólnie Cię uradowały? Myślimy, że tak. Jednakże, jeśli masz ochotę więcej, to wejdź tu.

W dłuższej perspektywie przesądza to o wysokiej jakości przeróbce, jednak znacznie utrudnia montaż.

Nadto folia montowana jest wielkimi arkuszami, w taki sposób ażeby nie było śladów łączenia na elementach karoserii oraz całość była absolutnie jednolita. By znaleźć takową firmę w swej okolicy starczy wbić w wyszukiwarkę dla przykładu frazę: oklejanie samochodów Nowy Sącz. Chcesz więcej informacji o oklajaniu samochodów w Nowym Sączu?