Odnieść sukces w internecie to tylko z agencją interaktywną Kombinet

Zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku, szczególnie wysoce konkurencyjnym, wymaga dużych inwestycji w marketing mix. Każdy właściciel firmy wie jak ważne są cztery jego elementy tj. produkt, cena, dystrybucja oraz promocja. Dość często firmy zlecają innym podmiotom wykonanie odpowiednich usług na zasadzie outsourcingu. jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla zleceniodawcy jak i zleceniobiorcy. Przykładowo dość często zdarza się, że mikroprzedsiębiorstwom bardziej opłaca się zlecenie usług związanych z promocją – podmiotom zewnętrznym, niż zatrudnianie dodatkowych wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie powszechną formą reklamy jest strona internetowa, będąca wizytówką danego przedsiębiorstwa. Taką właśnie całościową usługę obejmującą wszystkie etapy tworzenia serwisu internetowego – od rozpoznania potrzeb po umieszczenie gotowego serwisu w sieci i opiekę nad nim oferuje firma Kombinet.

Kombinet działa z powodzeniem na rynku internetowym od wielu lat. Wachlarz oferowanych usług związanych z promocją w internecie jest szeroki. Misją firmy Kombinet jest projektowanie profesjonalnych serwisów internetowych – zarówno prostych wizytówek firmowych, jak i bardziej rozbudowanych portali i sklepów internetowych, a również zarządzanie takimi systemami. Firma postawiła sobie jako cel dostarczanie klientom niezawodnych narzędzi do efektywnej promocji przedsięwzięć internetowych.

Aby odnieść sukces ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. Taką właśnie postawę prezentuje firma Kombinet, oferując swoim klientom indywidualną ofertę jak najbardziej dopasowaną do ich obecnych i przyszłych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie osób tworzących zespół pozwala zaoferować szeroki wachlarz usług.Poniżej opisano zaledwie kilka z nich, jednak oferta jest znacznie szersza.

W prezentowanym tu wpisie przeczytasz niebanalne treści, ale zobacz również, co kryje się w najnowszej ofercie (http://zielonastrefa.net/). Bez wahania po prostu go kliknij!

Aktualnie bardzo popularną formą promocji są prezentacje multimedialne. Aby skutecznie zaprezentować swoją firmę, na przykład podczas wystaw, coraz więcej firm wybiera nowoczesną formę promocji, jaką są właśnie prezentacje multimedialne. Kombinet oferuje w tym obszarze tworzenie między innymi prezentacji konferencyjnych, albumów zdjęciowych (statyczny pokaz slajdów lub film), i innych form prezentacji skutecznie wspierających prezentację firmy.

Kolejna usługa oferowana przez firmę Kombinet dotyczy systemów identyfikacji wizualnej. Tożsamość graficzna firmy umożliwia budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem, poprzez odpowiednie działania. Kombinet w ramach systemu identyfikacji wizualnej oferuje między innymi: zasady tworzenia dokumentów firmowych, wzorce do takich dokumentów jak na przykład: wizytówki,teczki formowe, cenniki, faktury,szablony faksów. Graficy i specjaliści marketingu z firmy Kombinet przygotowują też: banery reklamowe, reklamy prasowe, ulotki. Tak zaprojektowane systemy identyfikacji wizualnej przekazują ważne treści oraz zapewniają rozpoznawalność marki.

Właściwie zbudowana strona internetowa to gwarancja jej skuteczności, ale skąd można się dowiedzieć czy dana strona jest użyteczna? Taką usługę można powierzyć firmie Kombinet, która zbada usability strony pod kątem czytelności, poprawności zbudowania czy łatwości obsługi. Oprócz tego badane są: elementy klikalne, struktura serwisu, ścieżki powrotu, dane statystyczne dotyczące serwisu.

Promocja w sieci jest dziś oczywista dla większości osób. Odpowiednio przygotowana strona internetowa przynosić może nie tylko zyski pieniężne ale również wizerunkowe. Równie ważne są inne formy promocji. Widać zatem, że przemyślana inwestycja w odpowiednie elementy marketing (polecamy pozycjonowanie firmy) mix to inwestycja w przyszłość. Dlaczego więc nie powierzyć jej doświadczonej firmie jaką jest niewątpliwie Kombinet.