Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Wybierz wyroby z drewna

Kupno podarunku to niekiedy niemała trudność. Chcemy zaskoczyć obdarowywaną osobę, a równocześnie nie wiemy, co mogłoby się jej spodobać. W ostatnich czasach nadzwyczaj popularnym pomysłem na prezenty są wyroby z drewna, które mogą przybierać różne formy. Największą furorę robią różnego typu drewniane dodatki dekoracyjne, które mogą być fantastycznym elementem aranżacji wnętrza.

Sklejka

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

Dopasują się praktycznie do każdego wystroju i można je postawić nie tylko w salonie, ale także w sypialni lub w przedpokoju, jeśli tylko posiadamy odpowiednie ku temu miejsce.

Nie wahaj i zobacz w najnowszym wpisie (http://www.happytree.com.pl/oferta/archiwizacja-dokumentow/), w jaki sposób podchodzi do takiego zagadnienia inny redaktor – ten post także jest bardzo ekscytujący.

Poszukując upominku warto jest przede wszystkim zwrócić uwagę na ramki z drewna, w które solenizant włoży np. zdjęcie z uroczystości, wyjątkowo lubiane teraz aniołki oraz podkładki pod kubki, które przydadzą się w każdym domu.

Jeżeli wiemy, że nasz jubilat uwielbia gotować, możemy sprezentować mu drewniane gadżety do kuchni, m.in. wysokiej jakości łyżki do mieszania. Są zupełnie bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nawet w najwyższych temperaturach nie wydzielają niebezpiecznych substancji, a do tego są niedrogie. Wystarczy je stylowo zapakować i pomysł na nietypowy podarunek gotowy. Idąc na urodziny siostry czy koleżanki, można porozglądać się za drewnianą szkatułką.

Można przechowywać tam swoje błyskotki. Jeżeli mamy ku temu stosowne umiejętności, warto jest zrobić coś samodzielnie. Niezbędna nam będzie sklejka (zobacz informacje), jaka jest znakomitym tworzywem konstrukcyjnym oraz odpowiednie narzędzia, w zależności od tego, co chcemy stworzyć. Sklejka jest bardzo plastyczna i można ją w prosty sposób ją profilować, toteż naszym jednym ograniczeniem są nasze pomysły. Prezent od serca, wykonany własnymi rękami, z pewnością wywrze ogromne wrażenie.

Lakierobejca Extra

Autor: PPG Deco Polska Sp.z o.o.
Źródło: PPG Deco Polska Sp.z o.o.

Jak zauważyłeś konceptów na drewniane podarunki jest naprawdę wiele, wystarczy pójść do sklepu i znaleźć coś, co przykuje nasze spojrzenie. Nie zapominajmy, by wpasować się w upodobania jubilata, gdyż prezent ma cieszyć, a nie rozczarować. Jednak wyroby z drewna (wpis) zawsze cieszą, zatem nie musimy się martwić, iż się nie spodobają i szybko przejdą w ręce kogoś innego. Zadbajmy o ładne opakowanie i dołączmy do upominku kartkę z życzeniami, a będziemy w pełni przygotowani na przyjęcie.